Uroda

Doczepiane włosy to świetny sposób na szybką zmianę wyglądu

Przedłużanie włosów to świetny sposób na podkreślenie urody, oraz dodanie długości i objętości włosów.

Niezależnie od tego, czy chcesz, aby włosy wyglądały na grubsze i dłuższe, czy chcesz wypróbować na chwilę nowy kolor bez konieczności farbowania, doczepiane włosy mogą stworzyć piękny i naturalny wygląd zupełnie nowej fryzury. Jeśli kupujesz doczepiane włosy po raz pierwszy, wybranie odpowiedniej tekstury, koloru, wagi i długości może być zastraszające. Szybko przekonasz się, że są dostępne setki opcji przedłużania i zagęszczenia włosów. Wybór, czy chcesz tymczasowe czy trwałe przedłużanie włosów, i wybór odpowiedniego rodzaju instalacji to najlepszy pierwszy krok do decyzji, jakie włosy wybrać. Decyzja, czy chcesz tymczasowe, czy trwałe przedłużanie włosów, zależy od tego, jak chcesz je stosować, oraz jak wolisz je zainstalować i ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na taki zakup. Podczas gdy wszystkie rodzaje przedłużania włosów są technicznie tymczasowe, trwałe przedłużanie włosów można nosić nawet przez około 3 miesiące, zanim będzie konieczne ich usunięcie lub podniesienie z powodu wzrostu własnych włosów. Z kolei krótkotrwałe przedłużanie włosów są zakładane i noszone na specjalne okazje lub do codziennego użytku i usuwane wieczorem. Tymczasowe przedłużanie włosów obejmuje nakładki i klipsy.

Doczepiane włosy clip-in mają tendencję do zwiększania objętości i długości, natomiast flip-in zwiększają jednak tylko długość bez większego wpływu na gęstość włosów.

Oba są łatwe w instalacji i można je założyć przy niewielkiej wprawie w ciągu kilku minut. Kobiety stosują krótkotrwałe przedłużanie i włosy syntetyczne clip in – Cameron-hair.pl na specjalne okazje lub jako łatwą do noszenia na co dzień alternatywę dla trwałych przedłużeń włosów. Dzięki doczepianym włosom mocowanym na zatrzaski nigdy nie będziesz się martwić o ciągnięcie lub inne niekomfortowe uczucia. Po kilku godzinach całkowicie zapomnisz, że masz przedłużenia założone na własne włosy.

Back To Top