Dom Handel

Jacuzzi to coś więcej niż wanna z hydromasażem

Stres powoduje napięcie mięśni, bóle głowy, zmęczenie i złe samopoczucie. Regularne zażywanie kąpieli w wannie z hydromasażem, poprzez połączenie nacisku wody, ciepła i masażu, zmniejsza napięcie, dolegliwości bólowe i stres.

Ruch wody zmniejsza nacisk w stawach i mięśniach, a ciepło zwiększa przepływ krwi do mięśni i przyspiesza gojenie. Ponadto dysze z hydromasażem zapewniają masaż terapeutyczny, stymulując uwalnianie endorfin, które są naturalnym środkiem przeciwbólowym dla organizmu.

W przypadku osób z zapaleniem stawów zaleca stosowanie wanny z hydromasażem jako doskonałego sposobu na doprowadzenie ciepła do stawów i pomoc w rozluźnieniu napięcia mięśniowego. Korzyści płynące z kąpieli w wannie z hydromasażem mogą obejmować rozluźnienie mięśni, zmniejszenie bólu i sztywności stawów oraz większą swobodę podczas wykonywania ćwiczeń i codziennych czynności. Korzystając z kąpieli w jacuzzi można również schudnąć. Utrata masy ciała wynika z masażu gorącą wodą, symulującego wpływ ćwiczeń na mięśnie.

Korzystanie z wanny z hydromasażem przed snem nie tylko pomoże ci zasnąć, ale zapewni głębszy i bardziej relaksujący sen, gdy ciało się powoli ochładza.

Badanie wykazało, że relaks w wannie z hydromasażem jest mniej stresujący dla serca i bardziej korzystny niż jazda na rowerze treningowym. Badanie wykazało również, że korzystanie z jacuzzi przez zaledwie 15 minut obniża ciśnienie krwi. Domowe spa staje się prywatnym i bezpiecznym miejscem, w którym ludzie mogą się zrelaksować, odprężyć i cieszyć się towarzyskimi rozmowami i wyjątkowymi chwilami z bliskimi. Obecnie w każdym domu można zainstalować minibaseny jacuzzi. Poczuj się wspaniale każdego dnia, czyniąc z kąpieli w jacuzzi część codziennego rytuału. Odczuj ulgę w stresie i napięciu spowodowanym bólem mięśni oraz inne korzyści emocjonalne i psychiczne. Zanurzony w ciepłej wodzie, możesz się wyłączyć, odprężyć i wyjść odnowiony. Ciepła para wodna może rozszerzać kanały nosowe i oskrzelowe, poprawiając stan górnych dróg oddechowych.

Back To Top