Dom

Jak niskim kosztem ogrodzić posesję?

Ogrodzenia panelowe charakteryzują się minimalistyczną konstrukcją, zapewniając przy tym trwałość dzięki zastosowaniu elementów ocynkowanych.

Można dobrać panele z drutu stalowego o różnej grubości, dopasować szerokość oraz wysokość do własnych potrzeb. Oprócz modeli ocynkowanych dostępne są także malowane proszkowo w kolorystyce RAL. Producenci oferują furtki z zamkiem oraz klamką, jak również bramy skrzydłowe, przesuwane, co pozwoli na łatwe dobranie właściwych komponentów.

Jak niskim kosztem ogrodzić posesję?

Panele ogrodzeniowe charakteryzuje łatwy montaż

Panele przykręca się do słupków za pomocą śrub, łączników, obejmy. Dlatego jest to montaż łatwy, wystarczy przygotować słupki, które mogą być zabetonowane, lub też możemy wybrać wersję posiadające stopy, które przykręcamy do podłoża. Obejmy, zapinki oraz śruby są ocynkowane, dzięki czemu całe ogrodzenie jest odporne na korozję, jak również działanie różnych czynników atmosferycznych. Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania obejm o profilu okrągłym, dzięki czemu panele zastosujemy także w przypadku starszych słupków, które były niegdyś popularne przy innych rodzajach ogrodzenia. W ten sposób możemy szybko wymienić stare ogrodzenie, przykładowo drewniane czy też innego typu, na panele.

Płoty wykonane z paneli są bardzo estetyczne, bardzo dobrze zabezpieczają teren wokół posesji, stosowane są na działkach prywatnych, jak również mogą chronić tereny wokół firmy, szkół, placów zabaw, jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne, które łatwo dostosujemy do charakterystyki różnych nieruchomości. Można dobrać wysokość zależnie od potrzeb, dostępne są także różne wysokości słupków, natomiast jeżeli chodzi o szerokość panele można także dociąć, dzięki czemu łatwo dopasujemy je do wymiarów płotu.

Wszystkie elementy niezbędne do przygotowania ogrodzenia możemy znaleźć na stronie sklep.montarogrodzenia.pl. Dostępne są tam przęsła panelowe, furtki, bramy różnego typu. Dodatkowo dobierzemy także wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Proces montażu jest bardzo łatwy, panele przykręcane są za pomocą uchwytów dopasowanych do rozmiarów słupków.

Back To Top