Blog

Proste wskazówki dotyczące tworzenia olśniewającego uśmiechu

Co powiesz na kilka wskazówek dotyczących wybielania zębów? Zapewnienie sobie jasnego i pięknego uśmiechu jest jedną z najłatwiejszych ulepszeń, jakie możesz wprowadzić do swojego wyglądu.

To robi wielką różnicę. Zwróć uwagę na to, co mamy do powiedzenia, a pokochasz rezultaty.Jeśli jesteś matką w ciąży lub karmiącą piersią, nie powinnaś poddawać się żadnej procedurze wybielania zębów. Może mieć wiele negatywnych skutków dla dziecka. Przed wybielaniem zębów należy skonsultować się z dentystą i poinformować go z góry, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Będą mogli z całą pewnością stwierdzić, czy jest to zagrożenie dla dziecka, czy nie.Jeśli nadużywasz produktów do wybielania zębów, szczególnie tych niezwykle silnych, możesz poważnie uszkodzić zęby. Zawsze powinieneś skonsultować się z dentystą przed wykonaniem takiego zabiegu i upewnić się, że jest to dla Ciebie bezpieczne. Jeśli Twój dentysta mówi, że jest za wcześnie lub robiłeś to zbyt wiele razy – posłuchaj go!Zachowaj ostrożność, stosując „domowe środki zaradcze”, aby wybielić zęby. Popularne domowe środki, takie jak cytryny, popiół lub soda oczyszczona, mogą w rzeczywistości wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Powinieneś poprosić swojego dentystę o sugestie dotyczące „domowych środków zaradczych”, jeśli nie możesz pozwolić sobie na profesjonalną procedurę.Około połowa wszystkich pacjentów, którzy spróbują jakiegoś zabiegu wybielającego, zwłaszcza tych w domu, odczuje pewien poziom wrażliwości zębów. Jeśli tak się stanie, spróbuj obniżyć stężenie produktu, którego używasz, i sprawdź, czy to rozwiąże problem.Niektóre popularne owoce są przydatne do wybielania zębów. Pomarańcze i truskawki świetnie nadają się do bielszego uśmiechu. Proste wskazówki dotyczące tworzenia olśniewającego uśmiechu

Możesz również rozgnieść truskawki na miazgę i pocierać nią zęby.

Pozostaw pastę na zębach przez około pięć minut. Jeśli pocierasz zęby skórką pomarańczy, możesz również uzyskać bielszy uśmiech.Używaj płynu do płukania ust oszczędnie, ponieważ może powodować przebarwienia zębów. Wiele płynów do płukania ust zawiera alkohol lub inne chemikalia powodujące plamy. Mogą one również zostać wchłonięte do tkanek miękkich w jamie ustnej pod językiem i do systemu. Jeśli możesz ich całkowicie uniknąć, jest to lepsza opcja.Nie możesz wybielić swoich koron bez względu na to, jak często wybielasz. Naturalne zęby rozjaśnią się po zabiegu wybielania, ale korony nie zachowają swojego pierwotnego koloru.Płyn do płukania jamy ustnej jest świetny w walce z zarazkami, ale jeśli próbujesz wybielić zęby, może działać przeciwko tobie, powodując plamy i przebarwienia. Aby utrzymać postęp w wybielaniu zębów, jeśli nadal używasz płynu do płukania ust, wybierz markę, która jest delikatna i nie ma jasnych kolorów.Po usunięciu przebarwień na zębach zabiegiem wybielania zębów, nie musisz zbyt często powtarzać tego procesu. Naprawdę, jeśli nie pijesz dużo kawy, palisz lub pijesz duże ilości wina, być może będziesz musiał poprawiać biel tylko raz w roku.Jeśli zastanawiasz się nad wybieleniem zębów, najpierw porozmawiaj ze swoim dentystą. Podczas gdy niektóre plamy i przebarwienia można łatwo usunąć za pomocą wybielania, inne również nie zareagują. Wybielanie również nie zadziała, jeśli masz czepki, korony lub podobne rodzaje prac dentystycznych. Omówienie wybielania zębów z dentystą przygotuje Cię na potencjalne problemy i pomoże znaleźć najlepszy sposób leczenia zębów.Wykorzystaj zdobytą tu wiedzę i pochwal się tym nowym pięknym uśmiechem, który obiecaliśmy. Pamiętaj, aby podjąć wszystkie wymienione tutaj środki ostrożności, a nie będziesz mógł się doczekać, aby pokazać swoje zęby.

Back To Top