Blog

Profesjonalne zdjęcia na rocznice ślubu

Jedną z pierwszych rzeczy o które należy zadbać organizując wesele jest wybór i rezerwacja fotografa ślubnego.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Jako że zdjęcia ślubne stanowić będą bez wątpienia niezwykle ważną pamiątkę z naszego ślubu oraz wesela, powinniśmy postarać się, aby wybrany przez nas fotograf był kompetentny. Jeśli zadbamy o jego rezerwację odpowiednio wcześniej to bez problemu będziemy mieli duży wybór, tak więc szansa na to, że nasze zdjęcia ślubne będą udane i staną się dobrymi pamiątkami, są dość znaczne.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Podobnie jak w przypadku rezerwacji Sali weselnej tak i tutaj konieczne staje się dokonanie rezerwacji nawet z rocznym wyprzedzeniem, aby można było wybrać najlepszego naszym zdaniem fotografa. Oczywiście przy wyborze można kierować się opiniami i sugestiami zarówno rodziny jak i znajomych, jednak należy pamiętać o tym, że zdjęcia ślubne to pamiątka przede wszystkim dla osób, które ślub biorą tak więc to przyszli małżonkowie powinni zadecydować o tym, jakie ich zdania zdjęcia są najlepsze oraz którego fotografa powinno się wybrać.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Wiele osób decyduje się także na uczczenie rocznicy ślubu, często także przy tej okazji przygotowywane jest przyjęcie. Pary z dłuższym stażem także chętnie przypominają sobie ten wyjątkowy dzień.

Z pewnością może zostać wykonana wówczas sesja rocznicowa przez profesjonalnego fotografa. Można przykładowo zrobić sesje zdjęciową w miejscu gdzie były robione zdjęcia plenerowe po ślubie. Warto aby była to wyjątkowa sesja zdjęciowa na rocznicę ślubu, kiedy szukamy inspiracji warto zajrzeć na strony internetowe różnych fotografów. Publikują oni różne zdjęcia z sesji, gdzie możemy znaleźć świetną inspirację dla naszej sesji. Z pewnością warto zapytać jeki usługi oferuje fotograf i w jakiej formie zostaną przekazane nam zdjęcia.

Rafał Kowalski Fotograf Ślubny / www.rafalkowalski.pl

Obecnie wszystkie zdjęcia otrzymamy w formie cyfrowej na nośniku USB. Coraz większa liczba fotografów oferuje także możliwość obejrzenia zdjęć online. Jest to bardzo wygodne, ponieważ dostajemy indywidualne hasło do naszego albumu. Dzięki temu możemy szybko wysłać dostęp wszystkim bliskim którzy będą chcieli je zobaczyć.

Back To Top