Moda

Dla kogo rudy kolor włosów?

Zapewne wiele kobiet zastanawia się czy do nich będzie pasował rudy kolor włosów? Okazuje się, że rudy kolor naprawdę każdej kobiecie pasuje, ale trzeba wiedzieć, jaki odcień dobrać żeby uzyskać w ten sposób najlepsze efekty.

Na tym na pewno nam bardzo zależy, bo skoro zmieniamy kolor to tylko na lepszy od tego, co mamy na głowie. Jeśli mamy jasną karnację to nie stosujemy tutaj ciemnych kolorów jak mahoń. Stawiamy tutaj na równie jasne i delikatne kolory wpadające w odcienie pomarańczowego i złotego. Idealnym przykładem koloru, który można będzie tutaj zastosować będzie truskawkowy blond. Kolor piękny i my również będziemy się pięknie prezentowały. Jeśli mamy nieco ciemniejszą karnację i ciemniejsze włosy na głowie to wtedy można stawiać właśnie na mahoń i inne ciemne kolory. Dopasowanie odpowiedniego koloru wcale nie jest takie łatwe jak nam się wydaje. Często nam się coś podoba, ale w żaden sposób to nie pasuje do karnacji i koloru naszych oczu, dlatego efekt końcowy może nie być taki, jakiego się spodziewamy.


Nasza uroda to pora roku

Można porównać urodę do pory roku gdzie wizona to właśnie jasny błon i ja sen oczy i wtedy jasny odcień rudego jak najbardziej nam pasuje. Lato to mysi kolor włosów, ciemny bod i oczów niebieskie, zielone i szare. Wtedy można stosować chociażby kasztan. To jednak nie wszystko, bo uroda zimowy oznacza, że mamy ciemniejszą karnacje, ciemne włosy i oczy i wtedy z powodzeniem można będzie zastosować mahoń. Jesień? To kolor rudy na głowie i można go zmienić na inny odcień jak chociażby kasztan albo mahoń. Paleta jest bardzo bogata, jeśli chodzi o odcienie rudego, dlatego każda z nas coś dla siebie znajdzie. trzeba wiedzieć rude włosy, dla kogo są, a wtedy przy ich wyborze nie będziemy popełniać żadnych błędów. Tego na pewno nie chcemy, bo skoro chcemy zmian to tylko tych pozytywnych, które będą nam się podobały jeszcze bardziej niż te włosy, które mamy teraz. szukajmy, zatem odpowiednich odcieni, a na pewno uda nam się je bardzo szybko znaleźć.

Back To Top