Blog

Trwałe i wysokiej jakości płytki na podłogi i ściany

Dodając podłogę z płytek do swojego domu, będziesz chciał cieszyć się ekskluzywnym wyglądem i dziesięcioleciami niezawodnej wydajności.

Dlatego wybór wysokiej jakości płytek od uznanych producentów ma kluczowe znaczenie dla stylu i trwałości naszej podłogi. Płytki ceramiczne przechodzą wypalanie w niezwykle wysokich temperaturach, dzięki czemu są mocne i wytrzymałe. Z tego powodu płytki te mogą być używane przez długi czas bez problemów, takich jak zużycie, ścieranie, odpryskiwanie, pękanie.

Trwałe i wysokiej jakości płytki na podłogi i ściany

Płytki ceramiczne mają wiele zalet

Płytki ceramiczne są niezwykle łatwe w montażu w przeciwieństwie do płytek z kamienia naturalnego. Występują w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach i grubościach. Wybierz odpowiednie płytki zgodnie z dokładnymi wymaganiami dotyczącymi miejsca instalacji, ponieważ inne parametry bierzemy pod uwagę wybierając płytki na ścianę, a inne czynniki są ważna dla płytek podłogowych. Na podłogach płytki muszą być odporne na ścieranie, ruch pieszy i antypoślizgowe, natomiast na ścianach płytki powinny być nieco lżejsze.

Wybór płytek ceramicznych pozwoli zaoszczędzić pieniądze, ponieważ koszt zakupu i montażu płytek jest niższy w porównaniu z innymi opcjami podłogowymi. Oczywiście zależy to od rodzaju podłóg, ale niektóre rodzaje naturalnego drewna czy kamienia mogą być znacznie droższe i trudniejsze w montażu i pielęgnacji niż płytki ceramiczne. Obecnie bardzo modne są duże, teksturowane płytki matowe imitujące prawdziwy kamień czy drewno. Takie płytki możemy instalować w każdym pomieszczeniu, również w łazience czy kuchni.

Wybierając płytki do domu warto zwrócić uwagę na kolekcję Tamoe uznanej marki Paradyż, a kupimy je na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/PARADYZ-TAMOE/5928. Kolejną zaletą ceramicznych płytek podłogowych jest to, że naprawa jest stosunkowo szybka i łatwa w porównaniu z innymi rodzajami podłóg. Jeśli masz uszkodzoną płytkę, możesz ją po prostu usunąć i zastąpić inną płytką w ciągu kilku minut. Jest to proste majsterkowanie, z którym poradzi sobie prawie każdy właściciel domu. Dobrym pomysłem jest posiadanie pod ręką kilku dodatkowych płytek na wypadek, gdyby trudno było znaleźć ponownie ten sam model i partię.

Back To Top