Biznes Handel Nieruchomości

Myślisz o zakupie nieruchomości?

Kupowanie nieruchomości to duży krok dla każdej osoby i jest to największy zakup, jaki kiedykolwiek zrobi wiele osób. Podjęcie właściwej decyzji o zakupie jest zrozumiałe zniechęcająco, ale może być znacznie łatwiejsze, jeśli masz najlepsze wskazówki. Ten artykuł zawiera porady i wskazówki, które pomogą Ci skutecznie kupić nieruchomości.

Zaplanuj opłacenie prywatnego ubezpieczenia hipotecznego, jeśli zaliczka na nowy dom jest niższa niż dwadzieścia procent. Koszt ubezpieczenia różni się w zależności od osoby i lokalizacji, ale średnia wynosi od 50 do 80 USD miesięcznie. Możesz zostać zobowiązany do zapłaty tej kwoty, dopóki kapitał własny w twoim domu nie osiągnie progu dwudziestoprocentowego.

Będziesz musiał uczestniczyć w spotkaniu zamykającym przed ostatecznym zakupem domu. Spotkanie obejmuje Ciebie, sprzedawcę i agentów zaangażowanych w transakcję. Przejrzysz arkusz rozliczeniowy za pomocą agenta zamykającego, a on odpowie na wszelkie pytania, które ty lub sprzedawca może mieć, zanim będzie on ostateczny.

Aby uzyskać najlepszą wartość przy zakupie nieruchomości, należy zacząć od poszukiwania starszych domów. W wielu rejonach ceny domów są niższe niż w nowo wybudowanych domach, a jeśli musisz zrobić remont lub remont, aby uczynić dom bardziej nowoczesnym, możesz zaoszczędzić tysiące dolarów.

Przed zakupem domu dowiedz się, jaka jest różnica między wcześniejszym zakwalifikowaniem do otrzymania pożyczki a wstępnym zatwierdzeniem. Wstępna kwalifikacja to wstępne spojrzenie na twoją sytuację finansową i nie ma dużej wagi negocjacyjnej. Wstępne zatwierdzenie oznacza, że ​​Twoje finanse, w tym dochód, kredyt i długi, zostały sprawdzone i prawdopodobnie otrzymasz pożyczkę potrzebną do sfinalizowania zakupu.

Kiedy szukasz swojego pierwszego domu, bądź wybredny! Nie chcesz utknąć w czymś, czego absolutnie nie kochasz. Kiedy kupujesz coś, to wtedy, gdy będziesz go najbardziej kochać, więc jeśli nie kochasz tego miejsca, najprawdopodobniej nie spodoba ci się, gdy go kupisz.

Składając ofertę w domu, musi ona zostać sporządzona przez potencjalnego nabywcę lub agenta kupującego. Jest on następnie przedstawiany agentowi sprzedawcy, który następnie przedstawia ofertę sprzedawcy. Jest to prostszy dokument niż umowa sprzedaży, ale jest pod wieloma względami podobny. Najlepiej, aby agent sporządził dla ciebie umowę sprzedaży.

Sprawdź historię swojego agenta nieruchomości. Dobry pośrednik zapewni Ci nazwiska i numery telefonów poprzednich klientów. Pamiętaj, aby zadzwonić do nich i dowiedzieć się, jakie mają doświadczenia z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Dobrym pytaniem jest to, czy w przyszłości będą wymieniać swój dom z tym samym agentem. Jeśli nie, może to być czerwona flaga.

Rozpoczynając od pośrednika w obrocie nieruchomościami, od samego początku ustalaj oczekiwania dotyczące komunikacji. Ty i Twój agent powinniście mieć realistyczny pomysł, jak często będziecie rozmawiać ze sobą, aby ułatwić wasz związek. Upewnij się, że oboje znacie rodzaj metody komunikacji, z której chcielibyście korzystać.

Badaj klęski żywiołowe w okolicy. Zapytaj, czy obszar ten jest podatny na tornada, huragany, pożary lasów, powodzie lub trzęsienia ziemi. Wszystkie te wydarzenia mogą spowodować, że ubezpieczenie właściciela domu będzie bardzo kosztowne, więc będziesz musiał uwzględnić te wydatki w swoim budżecie. Może również wpływać emocjonalnie na twoją decyzję, wiedząc, co może się stać z tobą lub twoją rodziną w takiej lokalizacji.

Jak pisaliśmy na początku tego artykułu, kupowanie nieruchomości może być zadaniem zastraszającym, ale jest o wiele łatwiejsze do osiągnięcia, jeśli masz odpowiednie wskazówki i sugestie. Zastosuj radę tego artykułu i być na najlepszej drodze do zakupu nieruchomości z łatwością.

Back To Top