Handel

Do czego możemy używać ściereczek z mikrofibry?

Mikrofibra może być skutecznym narzędziem do sprzątania i utrzymywania czystości dla właścicieli domów, biur i pracowników wielu różnych branż.

Wysoka chłonność mikrofibry sprawia, że doskonale nadaje się do myjni i warsztatów samochodowych. Ścierki z mikrofibry nie rysują lakieru na samochodach ani nie pozostawiają kłaczków, dzięki czemu są idealnym narzędziem do suszenia i polerowania samochodów. Również mycie okien i luster z użyciem ściereczek z mikrofibry jest o wiele łatwiejsze.

Do czego możemy używać ściereczek z mikrofibry?

Ścierka do okien z mikrofibry

Ściereczki z mikrofibry mogą również wytrzymać intensywne użytkowanie, szorowanie i wielokrotne cykle prania bez niszczenia, dzięki czemu różnego rodzaju firmy czerpią największą wartość z inwestycji w środki czyszczące z mikrofibry. Dzięki zdolności do usuwania bakterii mikrofibra może pomóc w zapobieganiu zakażeniom krzyżowym i rozprzestrzenianiu się infekcji. Można z powodzeniem zastąpić konwencjonalne mopy bawełniane mopami z mikrofibry do czyszczenia obszarów, próbując ograniczyć zakażenia. Ponieważ mikrofibra jest tak skuteczna w usuwaniu bakterii i nie wymaga użycia dużej ilości wody ani chemicznych środków czyszczących, ma ogromny potencjał w zapobieganiu przenoszeniu bakterii, nadaje się również jako ścierka do okien.

Ponieważ mikrofibra wymaga niewielkiej ilości wody lub nie wymaga jej wcale do skutecznego czyszczenia, może zmniejszyć ryzyko przeciążenia pracowników lub wypadków związanych z poślizgnięciem i upadkiem podczas czyszczenia. Ściereczki z mikrofibry również nie wymagają chemii, więc pracownicy sprzątający są narażeni na mniej szkodliwe opary i substancje. Mikrofibra jest również idealna do dezynfekcji i sprzątania bałaganu w całym domu. Trzymaj ścierki z mikrofibry pod ręką w kuchni i łazience, aby wytrzeć plamy, wypolerować szafki i zabezpieczyć blaty przed zarazkami. Używaj ich do ścierania kurzu z powierzchni, takich jak lustra i ramy do zdjęć, lub do zmywania podłóg. Mikrofibra sprawdzi się również doskonale jako ścierka do okien.

W przypadku mikrofibry do czyszczenia i usuwania smug z szyb i luster wystarczy ścierka do okien i woda. Nie musisz używać wielu produktów chemicznych do czyszczenia okien, do mycia używaj tylko jednej szmatki z mikrofibry i wody, a drugiej suchej do suszenia i polerowania.

Back To Top