Blog Rozrywka

Co powiesz na wieczór panieński na jachcie? Oto propozycja, która zachwyci każdą przyszła Pannę Młodą!

To jedyny takie wieczór w życiu. Podobno. Jeśli rzeczywiście tak jest, to Twój wieczór panieński, czy kawalerski, bo przecież czytają nas też Panowie, musi być wyjątkowy. Nie mamy nic przeciwko babskim wypadom do lokalnych klubów, czy domówek. Jednak wieczór panieński to taka wyjątkowo okazja, pożegnanie z kawalerskim życiem, symboliczne zakończenie pewnego etapu życia. W tym artykule zdradzimy Wam dwa nietuzinkowe pomysły na wieczór panieński.

Właściwy hotel  na wieczór panieński

Twoja przyjaciółka, a za chwilę żona w okresie przedślubny jest kłębkiem nerwów. Nie ma się co dziwić, jej głowę zaprzątają czasochłonne przygotowania do ślubu. To właśnie dobry pretekst do tego, by się przyszła Panna Młoda na chwile oderwała od tej nerwowej gonitwy. Dlatego zorganizuj koleżance niezapomniany wieczór panieński… na jachcie! Taką propozycję kawalerskiego znaleźliśmy w ofercie Centrum MOLO nad Jeziorem Sulejowskim.

 

Godzinny rejs jachtem ze sternikiem, lunch boxy dla każdej uczestniczki rejsu, butelka wina i inne typowe dla tego wydarzenia atrakcje.  To jednak nie koniec, przecież ten wieczór panieński to nie tylko zabawa na jachcie. Pakiet wieczór panieński na jachcie to oczywiście również nocleg w hotelu. Co nie zmienia faktu, że po rejsie to właśnie do budynku przeniesie się impreza panieńska. W porozumieniu z obsługą hotelu przygotujecie dodatkowe atrakcje. Filmowy seans w pokoju, zabaw w hotelowej dyskotece, a może wieczór piękności? To nie żaden romantyczny weekend w hotelu, to prawdziwy babski wypad. To nasza pierwsza propozycja na wieczór panieński, za którą trzeba zapłacić ok. 1200 zł/5 osób.

Wieczór z najlepszymi zabiegami

Na koniec mamy dla Was mniej ekstrawagancką propozycję. Będzie to weekend  pełen najlepszych zabiegów pielęgnacyjnych. Przyszła Panna Młoda z pewnością będzie zachwycona, która z nas nie miała, by ochoty na chwile relaksu w świątyni piękna na kilka chwil przed własnym ślubem. Nie ukrywajmy. Wieczór panieński w hotelu spa, zdecydowanie podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o atrakcyjność imprezy. Elegancki hotel, wyśmienite dania, serwowane pyszności i przyjemny relaks z najlepszymi przyjaciółkami. Do tego mogą dojść atrakcje dodatkowe: ognisko z grzańcem lub całonocna dyskoteka.

Wieczory panieńskie w hotelach spa zyskują na popularności i w przeciwieństwie do nocnej eskapady po klubach, wcale nie są droższe. Ostateczny koszt zależy od wybranych zabiegów w instytucie SPA oraz atrakcji w hotelu, które wybierzecie. Wiemy jednak, że na imprezy panieńskie składa się nawet kilkanaście dziewczyn, co tak bardzo nie obciąży Twojego portfela jako organizatorki.

Hotel na wieczór panieński zapewni Wam atrakcje, nocleg, posiłki, intymne miejsce oraz salę na wyłączność. To z pewnością wpływa na ekskluzywność imprezy.

Szukasz miejsca na organizację wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego? Sprawdź propozycje Centrum MOLO  hotelu nad Jeziorem Sulejowskim.

Back To Top