Biznes Finanse

Samozatrudnienie w UK

Jeśli chcemy mieć własną jednoosobową firmę w UK to z załatwieniem wszystkich formalności jest o wiele łatwiej niż w Polsce. Pierwsze, co się wyróżnia na tle naszego kraju to sprawdzanie czy my w tej firmie, która chcemy założyć mamy jakieś szanse.

Co to oznacza? Mamy trzy miesiące na próbę, czyli prowadzimy firmę bez żadnej rejestracji. Nie płacimy podatków, składek po prostu sprawdzamy czy są szanse na zysk z tej firmy czy nie. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, dlatego w Polsce tego nam brakuje. U nas płacimy podatki, składki i można próbować ile się tylko chce nowej firmy. Niestety nie zawsze się to udaje, bo koszty już na samym początku są bardzo wysokie.

W UK takich problemów nie ma. Przez ten czas, kiedy prowadzimy sprzedaż czy usługi trzeba zapisywać ile zarobiliśmy. Po trzech miesiącach zgłaszamy się z tym do urzędu i tam sprawdzają ile trzeba będzie w przyszłości płacić podatku. Tak w przyszłości, a nie za to, co już zarobiliśmy. To już są nasze pieniądze i urzędnicy nic do tego nie mają.

Prowadzenie księgowości na wyspach

Jeśli chcemy prowadzić księgowość, ale nie za bardzo wiemy jak to trzeba będzie się zgłosić do firmy, która się tym zajmuje. W firmie pracują osoby obeznane w tym temacie. Taka firma księgowa zajmuje się nie tylko małymi działalnościami gospodarczymi, ale również korporacjami. Oznacza to, że mają takich specjalistów, że nie boją się żadnego zadania i nam właśnie na tym zależy. Jeśli boimy się prowadzenia księgowości to trzeba zgłosić się do nich i poprowadzą nas tak jak trzeba.

Na pewno wiele na tym zyskamy, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak się z nimi skontaktować. Można to zrobić z tej strony internetowej biuro podatkowe Londyn. W tym miejscu mamy dokładnie opisane wszystko, co związane z księgowością, dlatego warto się zagłębić w te tematy. Wiesel można będzie zyskać przydatnych informacji, które później wykorzystamy przy prowadzeniu własnej firmy. Oni są pomocni i profesjonalni, dlatego współpraca z nimi to sam zysk dla nas.

Back To Top