Blog

index Checker – najlepsza aplikacja do monitorowania indeksacji

W jaki sposób najszybciej i najskuteczniejsze monitorować indeksacje stron internetowych? Można wykorzystać do tego darmowe narzędzie, ale będziemy musieli się liczyć z ograniczeniami.

Dla amatorów takie rozwiązanie jest dobre, ale dla profesjonalistów nie. Takie narzędzie zostało przygotowane tak żeby można było sprawdzać maksymalnie kilkadziesiąt linków i to tygodniowo. Niestety dla profesjonalisty to zbyt mało, ale spokojnie jest aplikacja bulk google index checker, która w tym wszystkim pomoże. To prosta aplikacja, która działa na wszystkich urządzeniach, co oznacza, że można być poza domem, ale można na bieżąco sprawdzać, co się dzieje ze stronami internetowymi. Często indeksowane strony nagle znikają, bo mają nie taką treść jak trzeba, dlatego trzeba będzie to często sprawdzać. Kontrola zawsze przynosi efekty i właśnie o to przecież nam chodzi. Profesjonalista wie, że musi wiedzieć, co się dzieje z linkami, bo jeśli ich nadal nie ma zaindeksowanych to trzeba to naprawić i zmienić. W ten sposób zyska się wyższą pozycję w wyszukiwarce internetowej, bo strona i jej treść są widoczne przez Google. Bez tego można mieć super treść, ale to nic nie daje, bo strona jest traktowana tak jak gdyby w ogóle nie istniała.


Z obsługa aplikacji poradzi sobie każdy. wczytujemy się listę z linkami i szybko otrzymujemy odpowiedź, które ze stron są zaindeksowane.

Indeksowanie dotyczy nie tylko strony głównej, ale wszystkich podstron, dlatego trzeba sobie takie listy przygotować, a wtedy szybciej będzie można korzystać z narzędzia google index checker. To, dlatego trzeba wybierać narzędzie, z którego od dawna korzystają profesjonaliści. Na raz będzie można sprawdzić nawet kilkaset linków. Jeśli mamy dużo stron to takie rozwiązanie oszczędzi nam bardzo dużo czasu. Warto zacząć testować narzędzie, które jest nam tak bardzo pomocne. Obecnie na rynku aplikacji to jedyna taka, która daje takie możliwości. Na pewno warto to sprawdzić i wtedy przekonamy się czy te osoby, które polecając to narzędzie mają rację?

Back To Top